O nás


Light Elegance u nás

Značka Light Elegance se na českém trhu poprvé objevila před patnácti lety. Během této doby si ji oblíbily profesionální nehtové designérky především pro vysokou kvalitu a jedinečné vlastnosti nabízených produktů. Tým Light Elegance zajišťuje prodej a jeho podporu, odborné poradenství a školení.


Charakteristika našich produktů

Produkty Light Elegance nejvíce vystihuje slovo kreativní. Gely dávají každé designérce absolutní svobodu při práci- nesvazují ji přesným a striktním pracovním postupem, jako jste zvyklí od jiných značek. Pro aplikaci gelů existuje pouze doporučený návod, který slouží pro první seznámení se značkou. Při další práci může designérka aplikovat jednotlivé gely svým vlastním způsobem a přitom má záruku, že výsledek bude 100%. Dají se vrstvit nebo jedním krokem vymodelovat celý nehet.

Gely jsou vhodné i pro začínající designérky, protože během nanášení perfektně drží tvar a mají samo vyrovnávací efekt.

Materiál i po vytvrzení zůstane elastický, proto nedochází k odchlipování, lámání či praskání. Je vhodný i pro problémové nehty.

Materiál je navíc hypoalergenní, a snese jej každá klientka.

Gely Light Elegance jsou univerzální a lze je  kombinovat se všemi gely na českém trhu.

Finální a barevné gely je navíc možné použít i na akrylový a porcelánový materiál.

Většina modelačních gelů má vysoký lesk a dá se aplikovat i jako finální vrstva.

Barevné gely

K nejzajímavějším produktům kromě modelačních gelů patří také barevné gely. Pokud si nevyberete z naší základní škály 100 odstínů barev, můžete si namíchat vlastní barvy. Použití barevných gelů je univerzální. Aplikují se při francouzské manikůře, pro tzv. barevné přelakování hotového nehtu a dále pro kreslení a zdobení. Barevné gely jsou opět aplikovatelné na gel akryl, porcelán i přírodní nehet. V nabídce jsou standardní barvy, které výrobce neustále doplňuje o tzv. sezónní odstíny.