Zdraví našich klientek je na prvním místě

Zdraví našich klientek je na prvním místě

Někdy si nehtové designérky neuvědomují, že výběr materiálu pro nehtovou modeláž je klíčový. Nehty jsou vizitkou našeho zdravotního stavu a dokážou propouštět do organismu všechny zdraví závadné materiály. Jsou to živé tkáně, a proto vždy musíme dbát o to, aby nehty klientů byly zdravé a nezatěžovat je kyselinami a jinými škodlivými materiály. Je to jako s jídlem. U jídla se skoro všechny podíváte na složení, proč to ale neděláte s gely?

Výrobky Light Elegance obsahují následující

Super Shiny: Polyurethane diacrylate, polyurethane dimethacrylate, polyurethane triacrylate,

triethyleneglycol divynyletheracrylate, benzophenone, 1-cyclohydroxyhexylphenylketone

Čiré gely: Polyurethane diacrylate, polyurethane dimethacrylate, polyurethane triacrylate,

benzophenone, 1-cyclohydroxyhexylphenylketone (a možná silica nebo pigment záleží na aktuálním

produktu)

Soak-Away Gel: Polyurethane diacrylate, polyurethane ester diacrylate, benzophenone

 

Náš gelový systém nevyžaduje používání akrylových kyselin, které jsou nepříjemné svým zápachem a škodlivostí na lidský organismus. Nejvíce jsou oblíbené akrylové primery. Akrylové primery jsou obyčejně akrylové kyseliny, které se chemicky ošetří, aby byly slučitelné s chemií nehtu, tak aby primer pronikl do keratinu na nehtu a poskytl tím zapouštěcí systém k přilnutí. Tím nehet naleptáme a poškodíme a kyseliny nám prostupují do těla. Náš Bonder přilne k nehtu tak, že je kompatibilní s nehtem a zůstává na povchu nehtu, nevsakuje se do něj.

 

 Výhody absence kyselin poskytují nehtovým designérkám pracovat se systémem, který je flexibilní a pevný a taky odolný proti oděrům. Takže nové technologie a materiály vám umožní pracovat s perfektními gely! Tato nová generace gelů je na vyšší úrovni a je radost s ní pracovat. Tento výsledný gelový systém se méně láme, odchlipuje a výsledek vypadá přirozeně.

 

Dále u našich výrobků nikdy nenajdete epoxy acrylate oligomer nebo ethoxylated bis-phenol A diacrylic esters. Když jsme pracovali na složení našich gelů, tak jsme zjistili, že tyto ingredience způsobují alergické reakce u některých jedinců. Naše výrobky jsou hypoalergenní.

 

Šetrnost našich materiálů- Vždy se snažím vylepšit náš systém a než dám každý nový gel na trh, tak ho i několik let testuji. Opravdu to jsou někdy roky práce. Každý nový gel testuji na alergie, pevnost, přilnavost, lesk, flexibilitu, odolnost, odolnost vůči oděrům, snášenlivost, stabilitu, odolnost při polymerizaci na extrémní teploty-mráz a žár a jiné. Všechny tyto zkoušky pomáhají UV gelům získat vaši důvěru a spolehlivost, když s nimi pracujete.

There are no posts to list in this category.