Přilnavače Light Elegance

Přilnavače Light Elegance

Školení o přilnavačích

Rychlý přehled našich čtyř přilnavačů:

 1. Powerbond má konzistenci gelu a může být použit na normální až extra tvrdé nehty (Ty nehty, které jsou jako koňská kopyta. Pilujete, pilujete, ale nic se nedějeJ). Nicméně, ho můžete v pohodě použít na normální nehty. Patří rozhodně k jedním z mých oblíbených. Powerbond by jste měly použít pouze na přirozený nehet nebo prodloužení gelem. Nesmí se aplikovat na plastové tipy, jinak způsobí odchlipování gelu na okrajích nehtu.

2. Tack (dříve známý jako Bonder) je více tekutý a obsahuje aceton. Nejlépe funguje na normální a tenké nehty. Je taky ideální pro použití na akrylovou modeláž, pokud na ni chcete nanést gel. Vzhledem k tomu, že se aceton uvolňuje na povrch a pronikne do akrylu, vytváří skvělou pojivou vrstvu. Je vhodný pro klienty, kteří mají velmi suché a prohnuté nehty, zvláště teď v zimním období.

3. Airbond nemusíte tvrdit v lampě. Perfektní produkt například pro ty, kteří pracují pouze s akrylem a nemají UV / LED lampu.

4. Pak tu máme ještě našeho nejnovějšího člena rodiny- VitaPrime. VitaPrime je přilnavač na bázi kyseliny s vitamínem E. Můžete použít jen VitaPrime (tedy bez jakéhokoliv jiného přilnavače) nebo kombinovat s kterýmkoliv jiným přilnavačem. Pokud máte pár klientek, které mají problémové nehty, pak je to zrovna VitaPrime, který pomůže. Dalo by se říci, že "připraví povrch nehtu trochu extra", aby gel držel prfektně. Vždycky používám VitPrime pro všechny své klientky, jen pro jistotu, zvlášť teď, když je chladný a suchý vzduch.

POZOR! Nevíte jaký přilnavač je pro vaši klientku ten nejlepší? Přemýšlejte, jak to udělat nejjednodušeji a nejefektivněji. Pokud vaše technika nyní funguje a nehty se neodchlipují pak neexistuje žádný důvod ke změně. Pokud se vyskytnou problémy s některými klienty, pak zkuste změnit přilnavač nebo přidejte VitaPrime. Hodně štěstí !

There are no posts to list in this category.