Otázky a odpovědi od Celiny Ryden

Otázky a odpovědi od Celiny Ryden

https://youtu.be/BTVtkQ0ufx4

1.         Musíme nanášet barevný gel na lepivý výpotek? Nebo ho můžeme aplikovat přímo na nehet?

Buď můžete nanést barevný nebo glitrový gel na lepivý výpotek nebo na zbroušený povrch. Nikdy, nenanášejte barevný gel na nehet po setření výpotku.

 

2.     Můžeme použít JimmyGel na zapouzdření barevného gelu?

ANO. Jimmy gel je sice soak off gel, ale chová se jako běžný tvrdý gel.

Pokud začínáte modeláž tvrdými gely a poračujete na soak off gely, tak je to v pořádku.

 

3.      Jak si vybírat barvy, aby ladily? Aby vaše umělecká modeláž byla in?

Pokud si nevíte rady, jak kombinovat barvy, tak se nikdy nesplete, pokud si koupíte celou kolekci od Light Elegance. Kolekce vychází vštšinou 4x ročně a jsou vytvořeny tak, aby ladily. Pracuje na nich tým lidí, který tomu rozumí, tak je to jasná volba.

 

Jinak, začněte s nějakou základní barvou- černá, bílá, nude, světle růžová. A potom přidejte 2 barvy, které se hodí ke stylu vaší klientky. Podívejte se co ráda nosí, na detaily. Dobrý nápad je inspirovat se designem jejich brílí.

Přidávejte zlatou, stříbrnou, růžové zlato, metaliké gely, folie…….

Podívejte se do módních časopisů, co zrovna frčí. Vogue, Elle, tam všude se můžete inspirovat a nachystat si paletu barev, kterou už jen nabídnete svým klientkám.

 

4.      Jak docílit, aby po nanesení všech vrstev, ktré tvoří nehtovou modelaci, nevnikla příliš tlustá vrstva kolem nehtového lůžka?

První natřete nehet tenkou vrstvou builer gelu, kterou nebudete tvrdit v lampě (říká se jí SLIP LAYER). Potom větší množství builder gelu na střed a tím vybudovat modeláž.

 

5.      Když dělám modeláž na formy, tak mě vždy gel vklouzne pod formu na přírodní nehet.

 

Problém je většinou v tom, že vytvoříme modelaci na všech nehtech a potom je zapékáme najednou. Já, vždycky dělám prst po prstu. Nalepím formu, nanesu gel a vytvrdím. Tím zamezím jakémukoli pohybu, posunu, který se může na nehtu během modelace stát.

 

6.      Jaká je nejlepší tvarovací technika pro vytvoření mandlových nehtů?

Viz.video

 


     Mám problem s odchlipováním gelu pouze u volného okraje. U nehtového lůžka gel drží krásně. Přípravu nehtu mám bez chyby. Pomůžete?

 

Způsobují to většinou suché nehty. Doporučte klietkám, aby si alikovaly olejíček na nehty 2x denně. Dále hydratace ze vnitř je taky taky důležitá. Takže dodávat tělu dostatečné množství tekutin.

Může to taky způsobovat nadměrné namáčení nehtů.

Vždy si dávejte pozor, aby jste zapouzdřily volný okraj nehtu všemi produkty, které na modeláž použijete. To znamená přilnavač, builder, top coat.

 


     Který bílý gel Light Elegance je nejzářivější?

Perfect White

 


  Zak zamezíme vzniku bublin v builder gelu nebo Top coatu?

 

Moc s gelem nehýbejte, nemíchejte, rychlé pohyby jsou taky špatně.

Takže gel nabíráme pomalu, neděláme extra pohyby, nemícháme.

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)